Underworld: Rise of the Lycans nem teljesen a legjobb mozi Alvilág celluloid sorozat, bevallottan, még csak egy apró ujjongást sem jelent, de egy tisztességes tevékenységfilm is, nagyon hasonló külföldi . Underworld: Rise of the Lycans hatalmas akadályokat kellett leküzdenie, nevezetesen a 2. vetítési időt Alvilág filmeket. Alvilág egy nyájas aktív mozi volt, amelyen kívül a Vérfarkasok is vámpírok szerepeltek Alvilág: Evolúció , minden felháborító igényessége ellenére megsokszorozta a kickoff mozi 10 kanyar nyájasságát, amely védőszentje mellett könnyen az egyik legnagyobb pazarlása a találékony koncepciónak, Van Helsing . Alvilág egy képernyőn kívüli ölős film volt, ahol a néző megszámolta, hányszor nyílt/nyitott ki egy ajtó amellett, hogy Alvilág: Evolúció egész csak együtt volt, merem mondani elég sokatmondóan, ürülékkel. Kikaparta ügynökségi körmét és őrlőfogát a Holtmocsarakból, abból a gennyes, bűzt átható mocsárból, más néven Alvilág: Evolúció , Underworld: Rise of the Lycans szegmenseket vesz át a start ii filmek hátulsó történetéből, és bölcsen jóformán minden mást hátrahagy.
Hamarosan elkezdődik a mozi, amellett, hogy a klikkek sztárok keresztezett szerelmeseinek forgatókönyve lép életbe, bár sokkal hatékonyabban, mint az előző filmekben, azonnal nyilvánvaló, hogy Underworld: Rise of the Lycans más évfolyamon működik. Underworld: Rise of the Lycans nem volt más lehetséges irány, hogy holtan, történetileg befelé hulljon Alvilág soros, mint felfelé. A fokozódó kölcsönös értelmi eltérések többsége nem ezt vezeti be Alvilág celluloid de egy vagy ii itt és azon a helyen van. A különbség befelé Underworld: Rise of the Lycans az, hogy nem túlságosan kirívóak, más témák is lekötik a néző figyelmét, amelyek közül Rhona Mitra (Sonja) szépsége. Kiáltva belőle a csillogást Nip/Tuck megjelenések mellett a fizikum tól utolsó ítélet , Mitra grafikai szimbóluma egyre szimpatikussá válik, és az őszinte méze is Underworld: Rise of the Lycans , Lucian (Michael Sheen), legkedvesebb kapcsolatuk minden pillanatban veszedelmessé válik. Patrick Tatopoulos rendező, a forgatókönyvírók, Len Wiseman és Danny McBride is kis híján valami nagyon bölcs dolgot csinálnak: a karakterek kezdőrúgását, a vér és a speciális effektusok percét ugyanúgy befelé csinálták. Engedd be a megfelelőt . Ez nem történik meg Underworld: Rise of the Lycans , többnyire, de azon a helyen vannak jelei annak, hogy a karakterek érzelmeit figyelembe vették a forgatókönyv-vázlatok megrendelésekor.
A Viktor (William Nighy) mellett Lucian között élő apa/fia dinamika ügyes, főleg, hogyan reagálnak rá más vámpírok Viktor kastélyában. Amikor Lucian közbelép, hogy megmentse Sonja életét, akaratlanul is megtörve a Viktor iránti bizalmat, és szerelmi kapcsolatuk későbbi felfedezésével együtt. Underworld: Rise of the Lycans Több lesz, mint puszta akciókép a vámpírok körében. Empátia fokozatuktól függően bizonyos nézők szomorúságot érezhetnek amiatt, hogy a III. főszereplők a mozi harmadik emberi tevékenysége során meghaltak, különösen Lucian és Sonja. Egy probléma, amelyet soha nem magyaráznak meg, még mindig Alvilág: A likánok felemelkedése, az erkölcstelenség száma. Ha a vámpírok is halhatatlanok a vérfarkasok, hogyan és miért teszik?
kor? Lucian együtt halhatatlan, mégis megöregedett a Lycanthrope homora. Sonja is halhatatlan, de fiatalkorától vámpír nővé vált. Wisemannek McBride-on kívül a halhatatlanság logikáján kellett volna dolgoznia, mielőtt megpróbálna játszani és manipulálni valamivel, aminek állandónak kellett lennie.
Patrick Tatopoulos Underworld: Rise of the Lycans az induláskor megvalósítható mozi ebben a hibrid horror sorozatban. Ez nem váltja be a showtime ii teljes egészét a sorozat belsejében, pl Mátrix forradalom megváltotta a Mátrix franchise után a mélységes katasztrófa Mátrix újratöltve , de ez teszi őket szükséges . Ha az elején 2 Alvilág soha nem történtek kudarcok, Underworld: Rise of the Lycans nem létezne, ami szégyen lenne.
Értékelés : 8 /10